top of page
  • Writer's pictureMichal Gašparovič

Samsung Galaxy S23 cena a recenzia


samsung-galaxy-S23-cena-a-recenzia

Samsung predstavil najnovšie vlajkové lode pod menom Samsung Galaxy S23. V čom je lepší oproti minuloročnému modelu a v čom vyniká oproti konkurencii? Najnovšiemu Samsung Galaxy S23 je venovaný nasledujúci článok, v ktorom si povieme, v čom je unikátny, akú má cenu aj aké má hodnotenia.


Dnes si prečítaš nasledujúce témy:


Samsung Galaxy S23 cena


Predaj Samsung Galaxy S23 sa na Slovensku spustil začiatkom februára 2023. Najmenší Samsung Galaxy S23 prichádza v dvoch pamäťových verziách, a zároveň je jediným s možnosťou 128 GB. Okrem toho je v ponuke aj variant s 512 GB úložiskom. Ich ceny sa pohybujú okolo 900, respektíve 1000 eur. Ako vidíte, cena možno nie je najnižšia, no za tú kvalitu to určite stojí.Samsung Galaxy S23 špecifikácia a popis


Samsung myslí na udržateľnosť. Pri výrobe modelu Galaxy S23 stavil na recyklované materiály a farby prírodného pôvodu. Displej chráni váš zrak a disponuje adaptívnym jasom, ktorý sa prispôsobí okolitým svetelným podmienkam. Trojitý zadný fotoaparát i selfie objektív výborne fungujú vo dne aj v noci. S úpravou nekvalitných záberov či obrázkov si poradia inteligentné technológie. Výkonný procesor a spoľahlivá batéria zasa umožnia nekonečné hodiny zábavy pri hrách a streamovaní.


samsung galaxy S23 cena

Maximálne prispôsobivý


Uprednostňujete priestranný displej alebo máte radi rozmer ideálny do dlane? Tento model je dostupný hneď v dvoch variantoch – väčšom S23+ a kompaktnejšom S23.


V súlade s prírodou


Samsung sa zaujíma o dopad svojich produktov na životné prostredie. Galaxy S23 preto nájdete zabalený do škatuľky z recyklovaného papiera. Smartphone chráni pred poškodením recyklované sklo a PET fólia. Štyri farebné prevedenia našli inšpiráciu v prírode – z tohto dôvodu do nich výrobca zakomponoval aj farby prírodného pôvodu.


Bezchybné fotografie


Na zadnej strane telefónu nájdete trojicu objektívov vrátane širokouhlého s rozlíšením 50 Mpx. V kombinácii s výkonným čipom a inteligentnou technológiou Detail Enhancer zachytia každý detail, zladia a spoja zábery a nočné kompozícii zvládnu s absolútnou ostrosťou. Predná strana smartphonu obsahuje 12-Mpx selfie fotoaparát.


Nepozná prekážky


Aplikácia Expert Raw vyhotovuje zábery vo vysokom rozlíšení vo formáte RAW, vďaka čomu zachytíte napríklad nočnú oblohu plnú hviezd. Tie, ktoré sú rozmazané alebo príliš tmavé následne upravíte v Galérii. Telefón dokáže zlepšiť kvalitu aj starších fotografií či obrázkov z internetu. Zredukuje šum, zvýši ostrosť a poradí si tiež s rozmazanými GIFmi.


Nočný život


Inovovaný inteligentný nočný režim Nightography premení momentky vyhotovené pri nedostatočnom osvetlení na jasné a dobre viditeľné. Technológia Dual Pixel dokáže rýchlo a presne zaostriť. V prípade selfies vyladí farebné odtiene tak, aby čo najviac zodpovedali skutočnosti. Pomocou predného fotoaparátu vytvoríte aj efektné nočné videozáznamy.


Jednoduchý prenos dát


Chcete rýchlo a ľahko presunúť všetky svoje aplikácie, snímky, správy a iný obsah do nového telefónu? Využite funkciu Smart Switch – a to bez ohľadu na to, aký operačný systém sa nachádza v starom prístroji. Galaxy S23 bez problémov prepojíte s počítačom, kde môžete efektívne pracovať hneď s niekoľkými aplikáciami zároveň.

samsung galaxy S23 recenzia

Rýchly a spoľahlivý


Čip Qualcomm Snapdragon svojou rýchlosťou tromfol všetky predchádzajúce procesory. Zaistí plynulý chod smartphonu aj pri jeho vysokom zaťažení, takže sa bez obáv hrajte a streamujte. Vďaka batérii s mimoriadne dlhou výdržou a podporou rýchleho nabíjania nemusíte robiť naozaj žiadne kompromisy.


Šetrný a kvalitný displej


Na displeji uvidíte všetky farby ako v skutočnosti. Prispôsobiteľný jas sa postará o jeho výbornú viditeľnosť v akomkoľvek počasí. Nechýba ani adaptívna 120-Hz obnovovacia frekvencia, vďaka ktorej bude každý pohyb dokonale plynulý. Pri sledovaní obsahu potme určite oceníte funkciu Eye Comfort Shield chrániacu váš zrak. Čaká na vás aj užívateľsky prívetivý operačný systém One UI.Samsung Galaxy S23 recenzia


Novému Samsungu Galaxy S23 nemám veľmi čo vytknúť. Je to šikovný android kompaktných rozmerov, výkonný, s vynikajúcim displejom a všestrannými fotoaparátmi. Konkurenciou pre Samsung Galaxy S23 budú samozrejme tie najlepšie smartfóny, ktoré budú predstavené v roku 2023. Najväčším konkurentom je pochopiteľne Apple iPhone 14, ktorý rovnako vychádza vo viacerých verziách. Medzi konkurentov môžeme zaradiť aj Xiaomi, so svojim modelom Xiaomi 12T PRO, ktorý je minuloročnou vlajkovou loďou od čínskej spoločnosti. Zaujímavou konkurenciou bude aj Xiaomi 13, na ktorého oficiálne predstavenie stále čakáme. Novinky chystá aj OPPO, vivo či Sony.


Toto sú podľa hodnotení a recenzií výhody:

  • kvalitná konštrukcia s IP68

  • spoľahlivé fotoaparáty vo dne i v noci

  • výborný displej s vysokým jasom

  • stereo reproduktory

  • lepšia výdrž batérie než pri predchodcovi

  • výkonný čipset


Toto hodnotia recenzie Samsung Galaxy S23 ako nevýhody:

  • maximálne 256 GB pamäť

  • iba 25 W nabíjanie

  • chýba podpora Ultra Wideband (UWB)Časté otázky

Aká je cena za nový Samsung Galaxy S23?

Samsung Galaxy S23 stojí v slovenských obchodoch necelých 900 eur. Ak si však chcete dopriať model s vyššou kapacitou, jeho cena môže byť do 1000 eur. Odporúčame pozrieť náš porovnávač cien, aby ste si nový Samsung Galaxy S23 kúpili za najlepšiu možnú cenu.

Aká je recenzia na nový Samsung Galaxy S23?

Predáva nový Samsung Galaxy S23 Alza alebo Nay?

Zoženiem nový Samsung Galaxy S23 na Bazoš?


samsung galaxy S23

Prečítaj si recenzie a hodnotenia ostatných mobilov a mobilných telefónov na našej stránke. Okrem toho píšeme aj o notebookoch a počítačoch. Rozhoduješ sa, ktorý model si kúpiť a kde? Čítaj naše články, ktoré ti určite pomôžu.


Prečítaj si aj recenzie a hodnotenia na iné mobily, ako napríklad Apple iPhone 14. Samozrejme sme písali aj o minuloročnom modeli Samsung Galaxy S22.


Kde nakupovať kvalitnú elektroniku za prijateľné ceny? Zo všetkých e-shopov určite odporúčame nakupovať v overených a s dobrými recenziami. Mnohé z nich ponúkajú rýchle dodanie, super ceny, rôzne akcie aj zľavy. Ich zoznam nájdeš na našej stránke.

Comentarios


bottom of page