top of page

O nás

Image by Mohammadreza alidoost
urban1.png

Chceli by ste si kúpiť nový notebook alebo počítač? Zišiel by sa vám nový mobil, ale neviete sa rozhodnúť, či vybrať radšej iPhone, Samsung alebo inú značku? Chcelo by to nový herný počítač? Radi by ste si kúpili tablet, ale netušíte, aký si vybrať?

Ste na správnom mieste! Na tejto stránke nájdete všetky odpovede, ktoré hľadáte. Najnovšie články a zaujímavé novinky z elektro sveta. Elektronika a všetko, čo vás zaujíma teraz nájdete na jednom mieste.

Na našich stránkach nájdete cenové porovnávače, hodnotenia aj recenzie. Dozviete sa, ktorý mobil, či počítač sa oplatí kúpiť, a ktorý nie. Dozviete sa tiež aktuálnu cenu a výhodné ponuky v slovenských internetových obchodoch.

Naše články sú venované rôznym témam. Dočítate sa o najnovšom iPhone, ale aj o vymakaných herných počítačoch a notebookoch. Nič zo sveta elektroniky nám neunikne. Sledujte, čo je nové s nami.

Ak vás zaujímajú recenzie a ceny rôznej elektroniky na Slovensku, tak ste práve našli ideálne miesto. Tu sa všetko dozviete. Zistíte tak, kde sa oplatí kúpiť napríklad najnovší tablet alebo počítač. Alebo tiež ktorý mobilný telefón má výborné recenzie.

​Čítajte naše stránky elektro SK. Dozviete sa dôležité fakty, a zároveň ušetríte. Okrem toho pre vás pripravujeme skvelé súťaže o vecné ceny. Takže nás sledujte pravidelne, aby vám nič neunikli žiadne online bonusy.

Náš tím

Michal
Gašparovič

expert na mobily

Image by Irene Strong

Michal sa na našich stránkach venuje mobilným telefónom. Jeho obľúbené značky sú napríklad Apple a Samsung.

Nika
Kalousková

expert na tablety

Image by Soroush Karimi

Nika sa na našich stránkach venuje témam o tabletoch, ale zaujíma ju všetka moderná elektronika.

Vladimír
Kubík

expert na notebooky a počítače

Image by Jonas Kakaroto

Vlado je odborník na notebooky a počítače. Samostatne sa venuje aj herným počítačom.

bottom of page