top of page
 • Writer's pictureNika Kalousková

Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 cena a recenzia


Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 cena a recenzia

iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 od Apple je veľmi výkonný a všestranný tablet. Má nádherný 10,2-palcový Retina displej, výkonný čip A13 Bionic a ultraširokouhlú prednú kameru s centrovaním záberu. Funguje s Apple Pencil aj Smart Keyboard. Zvládne naozaj všetko, čo potrebuješ.


V dnešnom článku si prečítate o týchto témach:


Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 cena


iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 od Apple je skutočne obľúbený, výkonný a veľmi predávaný tablet. Jeho cena nie je závratné vysoká, v roku 2023 ho kúpite pod 400 eur. Autorizovaný predajca Alza.sk je najpopulárnejší internetový obchod na Slovensku a momentálne ho ponúka len za 386,- eur.



iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 špecifikácia a popis


iPad 10.2 od Apple priniesol popri osvedčených funkciách a aplikáciách aj množstvo inovácií. V tomto všestrannom prístroji, reagujúcom na vaše potreby, nájdete verného spoločníka.


Apple iPad série 10.2 vás osloví svojimi funkciami. Výkonnejší procesor s rýchlejším GPU zvládne akúkoľvek záťaž a MultiTouch displej sa prispôsobuje okolitému prostrediu. Výrobca inovoval aj jeho prostredie. S fotografovaním, nakrúcaním a videohovormi vám pomôže nielen predný a zadný fotoaparát, ale i ďalšie možnosti a vylepšenia. Pomocou funkcie Centrovanie záberu napríklad získate istotu, že sa z obrazovky len tak nestratíte. Apple myslí aj na sluchovo či zrakovo postihnutých užívateľov a ľudí so špeciálnymi potrebami. Pri videohovoroch vývojári napríklad navrhli zvýraznenie znakovej reči. Vďaka prvotriednemu zabezpečeniu nemusíte mať žiadne obavy o svoje dáta.


Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 cena

Objavujte


Zadný fotoaparát s 8Mpx rozlíšením a ultraširokouhlým záberom využijete i na skenovanie dokumentov, resp. v aplikáciách s rozšírenou realitou. Pomocou predného 12-Mpx fotoaparátu vyhotovíte vynikajúce selfies a zrealizujete videohovory. Funkcia Centrovania záberu sa stane vašim osobným kameramanom. Dozrie na to, aby ste vždy boli v centre diania.


Vždy v obraze


S intuitívnym MultiTouch displejom sa vám bude výborne pracovať. Apple inovoval poznámky aj vyhľadávanie v súboroch. Medzi vopred nainštalovanými aplikáciami objavíte Fotografie, Mapy, Správy, E-mail či Safari. Ďalšie nájdete na stiahnutie v App Store.


Prvotriedna spolupráca


iPad je kompatibilný napríklad s Apple Pencil kombinujúcou výhody papiera a počítača. Ak radšej píšete na klasickej klávesnici, pripojte ju k zariadeniu a iPad sa premení na drobný notebook.


Nič ho nezastaví


Procesor A13 BIonic je rýchlejší než jeho predchodcovia a GPU ich svojim výkonom predbieha o celú pätinu. Hrajte akčné hry, pracujte s grafickými programami, prepínajte medzi viacerými aplikáciami. Všetko bude maximálne plynulé.


Veľkorysý displej

Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 recenzia

Retina displej s uhlopriečkou 10,2 palca poslúži ako prenosný televízor, skicár či vreckový počítač. Vďaka technológii True Tone bude sledovanie obsahu zakaždým príjemným zážitkom. Teplota farieb displeja sa totiž prispôsobuje okoliu.


Pre všetkých


Apple kladie mimoriadny dôraz na zabezpečenie svojich produktov. iPad nie je výnimkou a vďaka inováciám toho v tomto smere prináša ešte viac. Vývojári navyše popracovali aj na sprístupnení iPadu ľuďom so špecifickými zrakovými, sluchovými, motorickými či kognitívnymi potrebami. FaceTime napríklad rozozná a zvýrazní znakovú reč.



iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 recenzia


Spoločnosť Apple zdokonalila rovnicu tabletu s iPadom a neexistuje ani jeden konkurent, ktorý by sa výkonu v tejto cene priblížil. iPad 10.2 64 GB WiFi 2021 získal naozaj excelentné hodnotenia a recenzie.


Toto sú podľa hodnotení a recenzií výhody:

 • výborný výkon

 • vysoká výdrž batérie

 • super obrazovka

 • množstvo aplikácií

 • skvelý softvér

 • vysoká rýchlosť

 • predná kamera s centrálnym javiskom

 • dobrá kvalita prevedenia

 • extra úložný priestor

 • nízka cena


Toto hodnotia recenzie iPad 10.2 2021 ako nevýhody:

 • žiadne nabíjanie cez USB-C

 • lightning port

 • pomalšie nabíjanie


Časté otázky

Aká je cena za nový iPad 10.2 64 GB WiFi?

Nový iPad 10.2 64 GB WiFi stojí v internetovom obchode Alza len 380 eur.

Aká je recenzia na nový iPad 10.2 64 GB WiFi?

Zoženiem nový iPad 10.2 64 GB WiFi na Bazoš?

Predáva nový iPad 10.2 64 GB WiFi Alza alebo Nay?


Apple iPad 10.2 64 GB WiFi 2021

Prečítaj si recenzie a hodnotenia iných tabletov na našej stránke. Okrem toho píšeme aj o notebookoch a počítačoch. Taktiež píšeme o populárnych mobiloch. Rozhoduješ sa, ktorý model si kúpiť a kde? Čítaj naše články, ktoré ti určite pomôžu.


Kde nakupovať kvalitnú elektroniku za prijateľné ceny. Zo všetkých e-shopov určite odporúčame nakupovať v overených a s dobrými recenziami. Mnohé z nich ponúkajú rýchle dodanie, super ceny, rôzne akcie aj zľavy. Ich zoznam nájdeš na našej stránke.

Comments


bottom of page